1. Analýza

Naše práce většinou začíná analýzou. Je to jedna z důležitých částí procesu realizace či výroby zakázky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a srovnáváme aktuální trendy s již zavedenou tradicí firmy (zákazníka) na trhu. Posouváme tak firmy, které již mají dobré jméno na trhu až na vrchol a těm novým pomáháme vybudovat kvalitní značku na trhu už od samého začátku.

Na základě vyhodnocení těchto trendů, firemní tradice a současného trhu jsme schopni nabídnout Vám to nejlepší řešení. I přes občas velké množství informací se snažíme najít pro Vás tu nejlepší cestu k vrcholu a věříme že bude příjemná jak pro nás tak pro Vás.

Našim cílem není obchodovat s každým kdo potřebuje naše služby... Náš cíl je obchodovat s lidmy, kteří věří v to co věříme my.

Placeholder
Placeholder

2. Strategie

Při práci si zakládáme hlavně na rychlosti, kreativitě, pružnosti a spolehlivosti. Snažíme se našim zákazníkům dodat vše v dohodnutém termínu a dokonce pokud je to v našich silách i dříve. V týmu máme kreativce, kteří se nebojí s nápady jít až na vrchol. Jsme schopni se pružně přizpůsobovat požadavkům našich zákazníků a osobně ručíme za kvalitu našich služeb. Jsme spolehlivým partnerem našich stávajících klientů.

Přicházíme s nápady a řešením, které Vám šětří peníze. Rozhodnutí je samozřejmně jen na Vás.

Vše podřídíme tomu, aby jsme odvedli tu nejlepší práci. To je to na čem zakládáme vztah s našími partnery a klienty.

3. Realizace

Stejně jako Vy i my se neustále učíme. V tomto oboru se vše mění ze dne na den. Proto nikdy nezůstáváme pozadu a při realizacích myslíme i na nové technologie a postupy. Od analýzy přes návrh řešení Vám tak vytvoříme jakoukoliv zakázku v oboru reklamy.
Našim klientům se snažíme nabídnout to nejlepší na trhu.

V sekci "Kalkulátor tisku" si můžete zkalkulovat od vizitek po letáky a plakáty aktuální cenu nebo poptat jakoukoliv cenu ostatních reklamních materiálů.

Pokud máte o cokoliv co se týká reklamy zájem, kontaktujte nás přes formulář v sekci "kontakty". Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Placeholder